Vitajte!

Pixxla je jednou vetou mobilná, samoobslužná, energeticky sebestačná, kontajnerová sauna s pieckou na drevo.

Funguje na princípe prenájmu (rezervácie) časových slotov na saunovanie, ktoré sú v rozostupe troch hodín.

Rezerváciu vytvoríte voľbou voľného termínu na stránke pixxla, po zvolení termínu a vypísaní osobných údajov budete presmerovaní na platobnú bránu, kde tým že sme samoobslužná sauna sa dá u nás zaplatiť jedine online kartou.

Po úspešnej úhrade Vám príde potvrdzujúci email, v ktorom nájdete odkaz na inštrukcie.

Prosíme aby ste si tieto inštrukcie pozorne prečítali, sú podstatné pre to aby ste vedeli ako saunu odomknúť a ako zaobchádzať s pecou a ostatnými náležitosťami.

V súčasnosti ponúkame dva typy rezervácií:

Self – Service: Pri voľbe tohto typu rezervácie si je potrebné priniesť vlastné uteráky a plachty na saunovanie. Saunu si budete musieť takisto samy odomknúť a vykúriť. Dĺžka rezervácie pri tomto type služby je 4 hodiny s maximálnou kapacitou 6 osôb.

Full – Service: Tento typ rezervácie prináša komfort v zmysle, že sauna bude pred Vaším príchodom vyhriata, vyčistená a vydezinfikovaná. V cene sú taktiež uteráky a plachty. Po príchode ku saune teda môžete okamžite saunovať. Dĺžka rezervácie je 2,5 hodiny s maximálnou kapacitou 6 osôb.

Ako zákazník jediné čo si musíte so sebou priniesť je voda a nejaká obuv pre vstup do jazera.

Rezervácie si môžete booknuť minimálne 3 hodiny pred začiatkom.

Zmyslom nášho projektu je priniesť unikátny zážitok z pravého saunovania, podobné tomu, ktoré je vo Fínsku. Znamená to teda saunovanie s ochladzovaním sa v prírodnom zdroji vody, v našom prípade jazere. Pri saunovaní nie je totiž dôležité vydržať vnútri 15 pri 100°C, ale poriadne sa ochladiť, a tým myslíme poriadne celé telo vrátane hlavy.

Náš cieľ

Je v našom záujme zvýšiť záujem o saunovanie aj medzi mladými ľuďmi, ktorí majú rovnako ako ja problém vedieť sa odpojiť, vypnúť od každodenných povinností.

Šíriť osvetu saunovania a jeho zdravotných benefitov a to aj vzhľadom na situáciu vírusov okolo nás. Práve saunovanie môže byť spôsob ako zlepšiť imunitu a predísť tak možnému nakazeniu sa.

Vidíme deficit kvalitných sáun na trhu a preto chceme i našou pixxlou prispieť ku kvalitnejšiemu zážitku pre vytvorenie pozitívneho vzťahu k saunovaniu.    

Partneri

Projekt samooobslužnej kontajnerovej sauny by nedokázal vzniknúť bez profesionálneho dozoru odborníkov spoločnosti Woodmaster SK, s.r.o..

Woodmaster navyše ponúka najlacnejšie termodrevo – THERMOWOOD na Slovensku, širokú paletu saunového materiálu a príslušenstva. Výrobky v ponuke Woodmaster sú vybrané s ohľadom na kvalitu a trvácnosť.

 

 

 

 

Zakladateľ

V roku 2020 som sa rozhodol skončiť svoj pracovný pomer a naplno sa venovať svojím snom a tomu čo ma baví, vymenil som tak košeľu, nohavice a saká za montérky a bagandže.

Projekt kontajnerovej sauny vznikol vďaka môjmu silnému vzťahu k saunovaniu. Pamätám si svoj prvý pobyt v saune niekedy pred 15 rokmi, ktorý ma nenechal chladným, odvtedy chodím do sauny pravidelne a snažím sa posúvať moju vášeň ostatným.

Mojím cieľom bolo nielen vybudovať saunu, ale vytvoriť jedinečný / revolučný produkt, čo znamená, že som chcel, aby bola sauna mobilná a dokázala fungovať energeticky sebestačne. Výsledkom tohto bádania je prvá kontajnerová sauna s pieckou na drevo. Navyše tým že funguje úplne samoobslužne je tento koncept sauny vhodný pre širokú verejnosť.