Vajnorské jazerá

Sauna sa nachádza na brehu Vajnorských jazier, presná poloha: Google Mapa . Parkovanie je možné priamo pri saune. Jedinečný zážitok saunovania s panoramatickým výhľadom na jazero.

V prestávkach medzi saunovaním sa dá príjemne oddychovať na pergole pred saunou.

Rezervácie do sauny je možné vytvoriť minimálne 3 hodiny pred jej začiatkom.

Svojou troškou prispievame k tomu aby boli Slováci profilovaní ako ľudia ktorí vyznávajú zdravý životný štýl, čím sa výrazne odkláňame od krčmových kultúr a to nás teší najviac.  

Nedeľný Verejný Vstup

Každú nedeľu môžete prísť do Pixxla sauny a zažiť super verejné saunovanie! Ak chcete mať miesto v saune, môžete si ho rezervovať už teraz cez internet. Saunovať budeme od 17:00 do 23:00

Uteráky a plachty na saunovanie NIE SÚ zahrnuté v cene, môžete si ich však zapožičiať pri vytváraní rezervácie. 

CENA

7€ / Osobu / 2 hod.

Komfort Rezervácia

Rezervácia platí na prenájom Samoobslunej kontajnerovej Sauny – Pixxle na Vajnorských jazerách. Dĺžka prenájmu 2,5 hodiny.

Rezervácia zahŕňa vyhriatie a vydezinfikovanie sauny pred Vašim príchodom.

Uterák alebo plachtu si môžete zapožičať za príplatok pri vytváraní rezervácie.

Cena sa vzťahuje na prenájom celej Pixxle s maximálnym počtom 6 osôb.

CENA

69€/2,5 Hod.

Darčeková poukážka

„Potešte svojich blízkych darčekovou poukážkou.“

 

Nenašli ste vhodný termín? V blízkosti sú dostupné ešte tieto sauny:

Už na začátku chci moc poděkovat za tuto službu 🙏S kamarádkou nám už chybělo teplo a protože vycestovat do teplých krajin je teď 12/2021 komplikované, tak využít Pixxla saunu přišlo vhod 👍Je super, že vše funguje bez obsluhy! Objednání online, zaplacení kartou, instrukce do mailu a před termínem saunování ještě zpráva na telefon😎 Otevřít elektronický zámek bylo snadné. Sauna v době příchodu byla vyhřátá na 80’C a teplota dále stoupala. Všude bylo čisto, uklizeno, čistých ručníků i plachet dostatečné množství a dřeva na přikládání též dostatek 👍 Venkovní teplota byla 3’C a voda v jezeře měla podobnou teplotu… Jak to majitelé Pixxla dělají, to opravdu netuším 🙂 2,5hod. saunování uteklo velice rychle a my už se těšíme na další návštěvu „teplých krajin“ Při odchodu jsem potkal paní, která šla saunu uklidit a vydezinfikovat pro další návštěvníky 👍 Pokud by to bylo možné, dám i 6 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Přeji majiteli, ať se i nadále pečlivě stará o zákazníky i sauny a dalším zákazníkům, stejně nádherný zážitek, jako jsem měl já 🍀

Radek